Запрошуємо взяти участь в онлайн ярмарку вакансій Київського міського центру зайнятості

Не пропустить актуальну подію нашого партнера – Київського міського центру зайнятості.

Долучайтеся до «Онлайн ярмарки вакансій».
Реєстрація за лінком: https://cutt.ly/4oyfuhV
Детальну інформацію дивиться👇

❗️❗️ РОБОТА Є ❗️❗️ НЕ ЗВОЛІКАЙ❗️❗️

Якщо ти шукаєш роботу, запрошуємо тебе взяти участь в онлайн ярмарку вакансій Київського міського центру зайнятості, яка дає унікальну можливість у пошуку роботи та прямого спілкування з роботодавцем.

Для людей, що шукають роботу, цінність таких заходів важко переоцінити: знайомство з представниками роботодавців, оцінка ринку праці, можливість не тільки презентувати себе на відкриті вакансії, але і залишити резюме на перспективу – ось лише малі можливості таких зустрічей.

Під час заходу представники підприємств презентують свої організації та нададуть інформацію про відкриті вакансії та умови праці

Наші спікери:
1. STVgroup – компанія, яка надає послуги з дистрибуції товарів FMCG. У портфелі якої представлені понад 50 брендів провідних світових виробників – Procter & Gamble, Coty, Fater, Duracell. Неодноразово удостоювалися титулу «Кращий дистриб’ютор року».

2. АТ «Ощадбанк» – найбільший універсальний банк країни, банк №1. Входить до ТОП-1000 найбільших банків світу, посідає 11-ту сходинку серед найбільших банків Центральної та Східної Європи та перше місце серед найнадійніших банків України. Банк активно працює у всіх фінансових секторах. Серед клієнтів банку найбільші компанії України.

3. ТОВ «Тигрес» – один з найбільших дистриб’юторів та виробників в Україні пластмасових, м’яких іграшок, а також дитячої постільної білизни та одягу. Надійний партнер, адже на ринку дитячих товарів більше 20 років; офіційний і єдиний дистриб’ютор в Україні відомих у всьому світі брендів дитячих товарів: Wader, Canpol babies, LOVI, Тигрес.

4. Іміджево-видавничий центр національної гвардії України – військове формування з правоохоронними функціями. Вона є частиною системи Міністерства внутрішніх справ України і покликана виконувати завдання, пов’язані із захистом та захистом життя, прав, свобод та законних інтересів громадян, суспільства та держави від злочинних та інших протиправних порушень, та також забезпечення громадського порядку та громадської безпеки.

Щоб долучитись до ярмарки вакансій перейди за посиланням та залиш заявку https://docs.google.com/…/1BezYL-gi7uLTTYCPWJdw-IEOm_Z…/edit

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *