Інклюзивний клуб

Інклюзивний клуб дозвіллєвої діяльності «Без бар’єрів»

Діяльність клубу спрямована на організацію дозвілля,  розвиток та реалізацію потенційних і творчих здібностей дітей і молоді з інвалідністю та членів їхніх сімей, а також їхню соціалізацію та інтеграцію в суспільство в умовах повноцінного спілкування з іншими членами громади.

У клубі проводяться заняття з арт-терапії, художнього й музично-драматичного мистецтва, комунікативні тренінгові заняття, майстерні життєво необхідних умінь та навичок (зокрема, кулінарних навичок та рукоділля). Також молодь з інвалідністю долучається до різноманітних просвітницьких заходів та дозвіллєво-навчальних таборів у межах діяльності клубу. Організовують та проводять заходи клубу фахівці й волонтери Благодійного фонду «Карітас-Київ»

Психолог, арт-терапевт Наталія Сиротич .

Контактна інформація: е-mail: bibabo@ukr.net

Гаряча лінія БФ “Карітас-Київ” 098-189-35-15.