У місті Боярка відбувся майстер–клас з виготовлення подарункових коробок.  У заході взяли участь діти ВПО (внутрішньо переміщених осіб) та діти з місцевих громад. Майстер-клас проходив у межах проекту «Проведення майстер-класів з дітьми ВПО і їх батьками спільно з дітьми місцевих громад». Мета проекту: психологічна реабілітація дітей та дорослих через творчу роботу, адаптація в місцеву громаду через спілкування з місцевими мешканцями, відновлення якісних сімейних відносин між дітьми та їх батьками. Проект поширюється на Боярку, Тарасівку та Білогородку, що на Київщині. Цільова аудиторія: 60 сімей ВПО з дітьми та діти з місцевих громад.

Детальніше...

Благодійний фонд Карітас Київ подарував своїм бенефіціарам чудову екскурсію у одне з найдревніших міст Давньоруської держави - Чернігів. У цю подорож вирушили особи, що є жертвами націонал-соціалізму та тоталітаризму, а також ВПО (внутрішньо переміщені особи), які внаслідок бойових дій на сході України змушені були покинути рідні місця та переїхати на проживання у різні куточки України, зокрема у Київ.

Детальніше...

Днями команда Кока-Кола Беверіджиз Україна зробила нам чудовий подарунок. Компанія виділила для підопічних та учасників активностей Карітасу-Київ напої зі своєї продукції, а також подарували декілька коробок речей першої необхідності: одяг, постіль, іграшки, канцтовари. 

Детальніше...

Співробітники Кризового центру БФ Карітас Київ спільно з соціальними службами Фастівського району Київської області відвідали десять сімей, що перебувають у кризі. Фахівці фонду здійснили оцінку потреб родин, що перебувають у складних життєвих обставинах. Багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, сім’ям учасників АТО  та ВПО була надана допомога - продукти харчування та засоби гігієни.

Детальніше...

Простір підтримки Благодійного фонду Карітас Київ  разом з Центром трудової реабілітації для людей з інвалідністю «Трамплін» провели  для осіб з ментальними порушеннями черговий майстер-клас: випікання мафінів  з шоколадом.

Соціальний педагог Наталія Стенько зауважує,  що «дана ініціатива має велике значення для осіб з ментальними порушеннями.

Детальніше...

Мальтійська Служба Допомоги України та Фундація Мальтійська Медична Служба Польщі провели у «Києво-Могилянській академії» міжнародну конференцію «Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні».

Детальніше...

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top