Благодійний фонд Карітас Київ подбав про організацію простору для проведення курсу «Основи батьківства». Організатор: Міжнародинй центр батьківства, тренер - Сергій Цвєтков. Загалом відбуватиметься вісім зустрічей. Цей захід скерований для чоловіків, ветеранів АТО, які виховують своїх дітей.

Варто зазначити, що напередодні Карітас Київ провів два майстер-класи: «Чотири виміри батьківства». На цих заходах було виявлено комплекс проблем, які є актуальними для батьків. Напрацьована теоретична база стала корисною для розробки курсу «Основи батьківства».

Тренер Сергій Цвєтков, опираючись на власний досвід та реальні приклади із життя, зосередив увагу на найбільш поширених проблемах та помилках, які допускають батьки у вихованні своїх дітей. Тренер надав бенефіціарам ряд конкретних поради та прийомів, які будуть корисними у виховному процесі.

Ініціатива здійснюється в межах проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні», що реалізується за підтримки BMZ та DCV.

Підтримай он-лайн збір коштів на "Шкільний портфелик"!


Карітас-Київ вкотре переміг на конкурсі благодійників

4 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

Готові до партнерства? Підготували для Вас 17 ідей!

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top