Простір підтримки Благодійного фонду Карітас Київ  разом з Центром трудової реабілітації для людей з інвалідністю «Трамплін» продовжують серію майстер-класів для людей з інвалідністю. Заняття зорієнтовані для розвитку навиків та вміння у  приготуванні страв. Молоді люди сьогодні випікали деруни.

Територія Карітасу для наших бенефіціарів стала рідною. У процесі навчання, вони радо спілкуються між собою. До занять люди з інвалідністю ставляться серйозно та відповідально. Відчувається, що вже сформована спільнота однодумців, які мають живий інтерес  до навчального процесу.

Соціальний педагог Наталія Стенько зауважує: «З кожним майстер-класом  я відчуваю, що наші бенефіціари стають вправними у праці, цікавими у спілкуванні. Це ознака системності та відповідальності. Ми ростемо».

Приємно бачити у цій спільноті волонтерів (студентів Національного авіаційного університету), які приносять неабияку користь справі.

Ініціатива здійснюється в межах проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні», що реалізується за підтримки BMZ та DCV.

Підтримай он-лайн збір коштів на "Шкільний портфелик"!


Карітас-Київ вкотре переміг на конкурсі благодійників

4 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

Готові до партнерства? Підготували для Вас 17 ідей!

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top