Благодійний фонд Карітас Київ знову зібрав під своїм крилом людей похилого віку, які прагнуть вдосконалення, миру, душевного та тілесного здоров’я. Фахівці Карітас Київ на цей раз запропонували бенефіціарам майстер-клас «Ліплення з тіста образу Карітасу». Учасники заходу повинні були виліпити з кількох шматків тіста той образ, з яким вони асоціюють Благодійний фонд Карітас Київ. Учасники зустрічі виявляли неабияку фантазію: сердечка, небо, дерево життя… Ці чудові композиції творили загальний образ Благодійного фонду.

На зустрічі звучали також вірші. Вельми радо бенефіціари сприймали творчість поетеси Аліси Водовозової, яка щиро та з великим сценічним вмінням донесла до слухачів свої поетичні рядки.

А далі за гарячим чаєм та смачними бутербродами відбувались теплі розмови.

Очевидно, що захід вдався. Обличчя, очі, рухи та жести людей похилого віку свідчили, що у їхніх серцях відбулись позитиавні зміни. Це і не дивно. Адже як твердять науковці розвинених європейських країн, психологічна підтримка та соціальна взаємодія є ключовими у підтримці душевного здоров’я людей похилого віку.

Підтримай он-лайн збір коштів на "Шкільний портфелик"!


Карітас-Київ вкотре переміг на конкурсі благодійників

4 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

Готові до партнерства? Підготували для Вас 17 ідей!

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top