о.Віталій Марценюк навесні цього року став переможцем конкурсу мікро грантів Благодійного фонду Карітас Київ, запропонувавши проект «Соціально-харитативний хаб "Вікна можливостей". Діяльність організації Ліга жінок діє у рамках проекту та скеровує свої зусилля для підтримки найбільш незахищених верств населення.

Ця спільнота організувалась при релігійній громаді УГКЦ міста Фастова. У свій час громада отримала приміщення, яке було відремонтована за кошти проекту. То ж Ліга жінок повсякчас проводить зібрання у Хабі, тут також відбуваються приготування до ярмарків. Власноруч виготовлені сувеніри (іграшки, прикраси…), кулінарні вироби, вареники – усе це реалізується на ярмарках, а кошти скеровують для допомоги онкохворим, людям з інвалідністю або дітям з Реабілітаційного центру з фізичними та психічними вадами міста Фастова.

Дана ініціатива здійснюється в межах конкурсу мікро грантів Благодійного фонд «Карітас Київ» проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні», за підтримки BMZ та DCV.

Підтримай он-лайн збір коштів на "Шкільний портфелик"!


Карітас-Київ вкотре переміг на конкурсі благодійників

4 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

Готові до партнерства? Підготували для Вас 17 ідей!

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top