Кейс-менеджмент Карітас Київ веде системну працю з ВПО (внутрішньо переміщеними особами). Проводиться чимало зустрічей та заходів, які покликані підвищити у ВПО стійкість до проблем сьогодення та спільними зусиллями покращувати якість умов життя та праці бенефіціарів.

Серед комплексу питань, які хвилюють внутрішньо переміщених осіб, - пошук легітимної та добре оплачуваної праці. У свій час співробітники Карітас Київ організували для ВПО зустріч із менеджентом Міжнародного аеропорту "Бориспіль". Фахівці цієї авторитетної організації ознайомили внутрішньо переміщених осіб із базою вакантних посад та особливостями працевлаштування.

Завдячуючи чітко продуманій й добре спланованій консультативній та організаційній роботі кейс-менеджменту, кілька осіб, які мають статус ВПО, обійняли вакантні посади у престижній організації - «Міжнародний аеропорт Бориспіль».

Дана діяльність здійснюється у межах проекту  «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні», що реалізується за підтримки BMZ та DCV.

Підтримай он-лайн збір коштів на "Шкільний портфелик"!


Карітас-Київ вкотре переміг на конкурсі благодійників

4 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

Готові до партнерства? Підготували для Вас 17 ідей!

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top