У місті Боярка відбувся майстер–клас з виготовлення подарункових коробок.  У заході взяли участь діти ВПО (внутрішньо переміщених осіб) та діти з місцевих громад. Майстер-клас проходив у межах проекту «Проведення майстер-класів з дітьми ВПО і їх батьками спільно з дітьми місцевих громад». Мета проекту: психологічна реабілітація дітей та дорослих через творчу роботу, адаптація в місцеву громаду через спілкування з місцевими мешканцями, відновлення якісних сімейних відносин між дітьми та їх батьками. Проект поширюється на Боярку, Тарасівку та Білогородку, що на Київщині. Цільова аудиторія: 60 сімей ВПО з дітьми та діти з місцевих громад.

Спостерігаючи за методикою майстер-класів, стилем подачі матеріалу та атмосферою, яка панує на заняттях, можна зробите висновок:  творчі заняття – є вдалим мостом до зближення та порозуміння між внутрішньо переміщеними особами та жителями місцевих громад. Керівник проекту п. Світлана Погорєлова констатує: «Спостерігається стійка тенденція до зближення та налагодження якісних гармонійних стосунків між жителями місцевих громад та внутрішньо переміщеними особами».

Дана ініціатива здійснюється в межах конкурсу мікро грантів Благодійного фонд «Карітас Київ» проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні», за підтримки BMZ та DCV.

Підтримай он-лайн збір коштів на "Шкільний портфелик"!


Карітас-Київ вкотре переміг на конкурсі благодійників

4 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

Готові до партнерства? Підготували для Вас 17 ідей!

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top