Нещодавно ми подарували своїм бенефіціарам чудову екскурсію у одне з найдревніших міст Давньоруської держави - Чернігів. У цю подорож вирушили особи, що є жертвами націонал-соціалізму та тоталітаризму, а також внутрішньо переміщені особи, - які внаслідок бойових дій на сході України змушені були покинути рідні місця та переїхати на проживання у різні куточки України.

Екскурсани дізнались про історію заснування та основні віхи розвитку й боротьби цього міста. Бенефіціари побували у багатьох старовинних храмах, зокрема у Троїцькому соборі, що входить у комплекс Троїцько-Ільїнського монастиря, який було засновано Антонієм Печерським в XI столітті. Відвідувачі пам’ятних місць зупинились біля могили поета-байкаря Леоніда Глібова. А далі – печери праведників. Це особливе місце, що спонукає до призадуми, зосередженості та молитви. Особливі враження викликав оглядовий майданчик, з якого видніються кургани та старе місто Чернігів, що вкрите літньою зеленню.

Захисний вал – також особлива територія, адже  Чернігів в різні віки активно захищав себе від завойовників. Вал зберігся з древніх часів, а ось пушки – це раритет 18 століття.

Звичайно, був час і на спілкування: бенефіціари ділились враженнями, розповідали свої життєві історії.

Наостанок, бенефіціари висловили велику вдячність співробітникам проекту «Турбота про літніх» та керівництву БФ Карітас Київ, яке подбало про пам’ятну поїздку до славного міста Чернігова.

Підтримай он-лайн збір коштів на "Шкільний портфелик"!


Карітас-Київ вкотре переміг на конкурсі благодійників

4 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

Готові до партнерства? Підготували для Вас 17 ідей!

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top