БФ Карітас Київ спільно з Громадською організацією Об’єднання «Самопоміч», м. Київ, провели захід для осіб похилого віку, які є жертвами націонал-соціалізму та тоталітаризму, а також для внутрішньо переміщених осіб, що внаслідок бойових дій на сході України покинули рідні домівки та переїхали до Києва.

Представники Громадської організації  Об’єднання «Самопоміч»  запропонували учасникам зустрічі провести час у форматі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». За перемогу змагалось  п’ять команд, а журі ретельно слідкувало за правилами гри. Слід зауважити, що питання були не простими. Однак учасники інтелектуального змагання знаходили правильні відповіді. Перемогла команда «Щастя», її учасники матимуть змогу продовжити боротись за перемогу у загальноміському інтелектуальному форумі  «Що? Де? Коли?».

Представники Громадської організації Об’єднання «Самопоміч» м. Києва приготували гостям подарунки. Наостанок, організатори та гості висловили побажання і надалі проводити схожі заходи, що спонукають людину до інтелектуальних вправ.

Після гри відбулося чаювання та спілкування.

 

Висловлюємо щиру вдячність Громадській організації Об’єднання «Самопоміч» м. Київ, депутату Київради Вадиму Васильчуку, п. Олегу Спорникову та п. Микиті Дядюшко.

Підтримай он-лайн збір коштів на "Шкільний портфелик"!


Карітас-Київ вкотре переміг на конкурсі благодійників

4 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

Готові до партнерства? Підготували для Вас 17 ідей!

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top