Метою цього напрямку діяльності є адаптація, соціалізація та реінтеграція дітей і молоді, які проживають у  несприятливому соціальному середовищі, в  неповних, малозабезпечених і багатодітних сім’ях.

Робота з молоддю у БФ «Карітас-Київ» спрямована на підлітків та молодь, зазначених категорій від 10 до 20 років.

Зусилля мобільної роботи з дітьми, молоддю і сім’ями спрямовані на відкриття позитивних ресурсів дітей та дорослих, подолання психологічних труднощів, отримання знань і навичок, що сприяють соціальній реінтеграції, здоровому способу життя, раціональному управлінню часом, ресурсами і можливостями, професійній реалізації.

Мобільна робота з молоддю складається із п’яти складових:

• надання індивідуальної допомоги;

• вулична соціальна робота;

• робото з групами;

• робота з місцевою громадою;

• соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах відповідно до державних стандартів.

З дітьми працюють кваліфіковані соціальні працівники, психолог та волонтери.

Інструментами та формами мобільної роботи у БФ «Карітас-Київ» є:

• різноманітні форми навчання в рамках шкільної освіти, профорієнтації, фінансів тощо;

• індивідуальні та групові заняття з психологом;

• інформаційні консультації;

• заняття футболом з кваліфікованим тренером (створено дитячу команду «Мрія», яка неодноразово перемагала у дитячих турнірах міні-футболу);

• ігрова кімната для наймолодших підопічних, підбірка розвиваючих ігор;

• комп'ютерний клас;

• літні табори у Київській області, Карпатах, на морі;

• краєзнавчі прогулянки, творчі майстер-класи, кінопокази;

Завдання мобільної роботи з молоддю в Україні:

•покращити соціально-психологічні компетенції дітей, молоді і сімей в складних життєвих обставинах;

• допомогти подолати складні життєві обставини дітям, молоді і сім’ям;

• сприяти здоровому способу життя в середовищі дітей і молоді;

• профілактика та впровадження комунікативної стратегії зміни поведінки дітей та молоді на більш безпечну поведінку;

• активізувати місцеві громади і в тому числі державні установи, діяльність яких може покращити становище дітей і сімей;

Проводимо навчальні заняття, майстер-класи, гуртки:

для прикладу, гурток приготування їжі, де підлітки навчаються готувати їжу самостійно. Організовано футбольну команду, де діти займаються із професійним тренером та беруть участь у спортивних турнірах. Діти, молодь відвідують сеанси перегляду та обговорення художніх фільмів, займаються образотворчим мистецтвом. Організовано роботу навчально-ігрової кімнати, діє гурток комп’ютерних технологій.

Наші бенефіціари:

• діти та підлітки із кризових сімей;

• діти та молодь, яка проводить більшість вільного часу на вулиці;

• діти та підлітки із сімей переселенців;

• сім’ї, що перебувають у складних життєвих ситуаціях;

Велику увагу приділяємо роботі з батьками, опікунами, далекими та близькими родичами дітей та молоді, що перебувають під нашою опікою. Ми надаємо первинну соціальну і матеріальну допомогу. Також надаємо психологічну підтримку, проводимо навчальні заходи, а також створюємо клуби самодопомоги.

Наші контакти: керівник проекту Павло Коваль  (+380) 93 724 39 38, (+380) 97 843 72 96.

Підтримай он-лайн збір коштів на придбання підгузників важкохворим стареньким!

Карітас-Київ вкотре переміг на конкурсі благодійників

4 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

благодійна організація