Метою цього проекту є соціальна реінтеграція щороку сотень дітей і молоді, що проживають у  несприятливому соціальному середовищі: на вулиці або в уразливих сім’ях (неповних, малозабезпечених, багатодітних, з проблемами узалежнень, які стали втікачами від війни на сході України).

Зусилля мобільної роботи з дітьми, молоддю і сім’ями спрямовані на відкриття позитивних ресурсів потребуючої молодої людини, подолання психологічних труднощів, отримання знань і навичок, що сприяють соціальному включенню, здоровому способу життя, раціональному управлінню часом, ресурсами і можливостями, професійній реалізації.

З дітьми працюють висококваліфіковані соціальні працівники, психолог та волонтери. Інструментами та формами мобільної роботи у Карітас Київ є:

• різноманітні форми навчання в рамках шкільної освіти, профорієнтації, фінансів тощо

• індивідуальні та групові заняття з психологом

• юридичні та інформаційні консультації

• заняття футболом з кваліфікованим тренером (створено дитячу команду «Мрія», яка неодноразово перемагала у дитячих турнірах міні-футболу)

• щоденне безкоштовне харчування для майже 100 осіб

• вулична соціальна робота для встановлення та підтримки безперервного контакту з молодими підопічними у місцях їх тимчасового проживання

• соціальне помешкання для кризових молодих людей

• ігрова кімната для наймолодших підопічних, підбірка розвиваючих ігор

• міні-бібліотека, комп'ютерний клас

• літні табори у Київській області, Карпатах, на морі

• краєзнавчі прогулянки, творчі майстер-класи, кінопокази

Велика увага присвячується роботі з батьками, опікунами, рідними дітей і молоді, що перебувають під нашою опікою: це поєднує як надання первинної соціальної і матеріальної допомоги, так і психологічну підтримку, навчальні заходи, створення клубів самодопомоги.

Директор Карітас Київ отримав Подяку Київського міського голови Віталія Кличка

Карітас Київ взяв участь у третьому Національному рейтингу благодійників потрапивши у ТОП - 25

Понад 1900 подарунків надано потребуючим дітям

ПОТРІБНІ ПІДГУЗНИКИ ДЛЯ МАЛЮКІВ-ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Забезпечено домашню опіку для понад 100 самотніх осіб похилого віку

Центр дитячого розвитку охопив вже більше 300 дітей вимушених переселенців

Наші реквізити:

благодійна організація
"Благодійний Фонд «Карітас Київ»"
р/р 2600910299143
Відділення № 8 у м. Києві
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781 МФО 325365

*призначення платежу: благодійна пожертва

Що Ви шукаєте?

Стежте за нами у соцмережах!

Наші контакти:

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б