Більше
25 років досвіду

Допомогу надано десяткам тисяч потребуючих

Низка відзнак у рейтингах, подяк від високопосадовців

Частина світової спільноти, що працює в 200 країнах світу

Понад 100 волонтерів і близько 35 працівників

Кому і як допомагаємо?

Малозабезпечені діти і молодь

дізнатись більше

Самотні люди похилого віку

дізнатись більше

Постраждалі від гуманітарної кризи

дізнатись більше

Центр надання соціальних послуг

дізнатись більше

Протидія торгівлі людьми

дізнатись більше

Нас підтримують

Останні новини

Атмосфера творчості – зближує нас

Атмосфера творчості – зближує нас

У місті Боярка відбувся майстер–клас з виготовлення подарункових коробок.  У заході взяли участь діти ВПО (внутрішньо переміщених осіб) та діти з місцевих громад. Майстер-клас проходив у межах проекту «Проведення майстер-класів з дітьми ВПО і їх батьками спільно з дітьми місцевих громад». Мета проекту: психологічна реабілітація дітей та дорослих через творчу роботу, адаптація в місцеву громаду через спілкування з місцевими мешканцями, відновлення якісних сімейних відносин між дітьми та їх батьками. Проект поширюється на Боярку, Тарасівку та Білогородку, що на Київщині. Цільова аудиторія: 60 сімей ВПО з дітьми та діти з місцевих громад.

читати далі
Компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна стала партнером Карітасу-Київ

Компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна стала партнером Карітасу-Київ

Днями команда Кока-Кола Беверіджиз Україна зробила нам чудовий подарунок. Компанія виділила для підопічних та учасників активностей Карітасу-Київ напої зі своєї продукції, а також подарували декілька коробок речей першої необхідності: одяг, постіль, іграшки, канцтовари. 

читати далі
Майстер-клас: мафін  з шоколадом

Майстер-клас: мафін з шоколадом

Простір підтримки Благодійного фонду Карітас Київ  разом з Центром трудової реабілітації для людей з інвалідністю «Трамплін» провели  для осіб з ментальними порушеннями черговий майстер-клас: випікання мафінів  з шоколадом.

Соціальний педагог Наталія Стенько зауважує,  що «дана ініціатива має велике значення для осіб з ментальними порушеннями.

читати далі
До древнього Чернігова

До древнього Чернігова

Благодійний фонд Карітас Київ подарував своїм бенефіціарам чудову екскурсію у одне з найдревніших міст Давньоруської держави - Чернігів. У цю подорож вирушили особи, що є жертвами націонал-соціалізму та тоталітаризму, а також ВПО (внутрішньо переміщені особи), які внаслідок бойових дій на сході України змушені були покинути рідні місця та переїхати на проживання у різні куточки України, зокрема у Київ.

читати далі